header1

KAFLE I USŁUGI ZDUŃSKIE

WASĄG

Budowa pieców, kuchni i kominków kaflowych

23-300 Janów Lubelski

tel. 607 823 463

tel. 661 344 904

header2

Usługi

Firma Kafle Wasąg oferuje usługi profesjonalnej ekipy zduńskiej z wieloletnim doświadczeniem w budowie pieców, kuchni i kominków kaflowych. Zajmujemy się budową pieców kaflowych cały rok także w zimie. Nasi zduni wykonują swoją pracę dokładnie i rzetelnie w możliwie krótkim czasie. Profesjonalny sprzęt do obróbki kafli piecowych umożliwia budowę pieca, kominka kaflowego w czasie od 1 do 3 dni roboczych. Uwaga! Nasz klient nie musi się martwić o jakikolwiek sprzęt wszystko zapewnia nasza firma. Sprawna i szybka budowa pieca, kuchni lub kominka kaflowego jest możliwa również dzięki dobrej organizacji firmy. Klient nie musi obawiać się, że w trakcie budowy braknie kafli lub innego asortymentu. Wyliczamy ilości kafli potrzebnych na piec lub kominek z dokładnością do 3 sztuk. Dzięki temu, nasi klienci zaoszczędzają cenny czas, który musieliby stracić jeżdżą do siedziby firmy po brakujące elementy lub szukając narzędzi dla zdunów.

3 dni robocze wystarczą także do budowy dużych kominków kaflowych i piecokominków kaflowych z wszelkimi funkcjami i elementami ozdobnymi oraz do budowy dużych pieców pokojowych ośmio szychtowych.

Jesteśmy profesjonalistami w branży pieców i kominków kaflowych bierzemy pełną odpowiedzialność za przebieg budowy, wygląd, funkcjonalność i dobre grzanie zbudowanego przez nas pieca lub kominka kaflowego. Jedyne zadanie jakie pozostaje naszym klientom to wybór kafli wzoru i koloru oraz wybór kształtu wielkości pieca lub kominka i miejsca gdzie piec ma się znajdować. Niezdecydowanym, oferujemy doradztwo w sprawie pieca kaflowego lub kominka kaflowego.